Yüzey Broş Çekimi

Döşeme broşu, en basit yüzey broşudur. Düz yüzeyleri kesmek için genel amaçlı bir araçtır. Slot broşlar (G & H), yüksek üretim hızlarında çeşitli boyutlardaki slotları kesmek içindir. Kanal açma, birden fazla yuvanın işlenmesi gerektiğinde frezelemeye göre çok daha hızlıdır, çünkü aynı broş makinesinde parçadan aynı anda birden fazla broş geçirilebilir.

Kontur broşları içbükey, dışbükey, kam, konturlu ve düzensiz şekilli yüzeyleri kesmek için tasarlanmıştır. Pot broşlar, bir iç broşun tersi olarak kesilir; silindirik bir iş parçasının dış çapını keserler. Adını broşların takıldığı çömlek görünümlü fikstürden alırlar; fikstür genellikle "pot" olarak adlandırılır. Tencere, birden fazla broşlama aletini tüm uzunluğu boyunca eşmerkezli olarak tutacak şekilde tasarlanmıştır. İş parçası itilirken veya çekilirken broş sabit tutulur. Bu, bazı sarmal dişliler için azdırma ve dış kamaları ve yuvaları kesmenin yerini almıştır.

Destekli broşlar, bir iş parçasının karşıt taraflarındaki paralel yüzeyleri tek geçişte kesmek için iki levha broş kullanır. Bu tür broşlama, iki kesimin bağımsız olarak yapılmasına kıyasla daha yakın toleranslara sahiptir. Adını, broşların iş parçasını birden çok tarafta "üst üste bindirdiği" gerçeğinden alır.

Dünyada gelişen ve geliştirilen teknolojileri sadece takip etmek değil aynı zamanda bu gelişmelere yön vermek.Siz de yüzlerce müşterimizle yürüdüğümüz bu yolda ailemize katılabilir, en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti Ankara Dişlifarkıyla alabilirsiniz.
Yüzey Broş Çekimi, Ankara Broş Çekimi
  HEMEN ARA   WHATSAPP