Redüktör Dişlisi Tamiri

Başayar Makine dişli imalatı iş makinaları dişlileri, büyük baraj redüktörlerine varan kadar çok geniş yelpazede tecrübesi vardır. Ostim Redüktör Tamiri olarak bilinen hizmetlerimiz arasında yer alır. Bu Ankara Redüktör sadece redüktörlerinizin dişlisini değil bütün parçaları konusunda yardımcı olmaktadır. Redüktör Tamiri dişli tamiri de diyebiliriz. Dişli konusunda piyasada yıllardan süre gelen adımızla yaptığımız işin kalitesi ile kendimizi duyuruyoruz. Redüktör Dişlisini doğrudan bize gönderebilir veya ekibimiz yerinde de müdahale edebilmektedir. Size yardımcı olmak isteriz. Daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Redüktörler çok sık bozulan makineler değillerdir. Redüktörün büyük çoğunluğunu Dişli , oluşturur. Redüktörde en zorlanan aşınan parçada haliyle dişli olmaktadır. Dişli üretimi kolay ama redüktör içerisinden o dişlinin çıkarması zordur. Mühendislik hesaplamaları ile birleşen parçalar hassasitele ve uzmanlıkla çıkartılmalı ve yerine muadilleri yapılmalıdır. Isınma aşınma gibi durumlar için yük testleri yapmakta fayda olacaktır.

Dünyada gelişen ve geliştirilen teknolojileri sadece takip etmek değil aynı zamanda bu gelişmelere yön vermek.Siz de yüzlerce müşterimizle yürüdüğümüz bu yolda ailemize katılabilir, en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti Ankara Dişli farkıyla alabilirsiniz.
Dişli Çeşitleri,Zincir Dişli
  HEMEN ARA   WHATSAPP