Sonsuz Vida Dişli

Sonsuz Vida Üretimi, Eksenleri çakışmayan dişlilerden en fazla kullanılanı Sonsuz vida ve onun karşılık dişlilerdir. Bu dişliler titreşimsiz, sessiz, çok büyük hız düşümü oranlarında ve çok yüksek hızlarda çalışabildiğinden özellikle redüktörlerde kullanılan başlıca dişli çeşididir. Tork Çevrimi için ideal dişli türüdür. Sonsuz Vida karşılık gelen dişlisine paralel olarak durur. Sonsuz Dişli nin en büyük avantajlarından biri adım açısı 50 den az ise bu dişliler kendiden kitlemeli olarak çalışabilmektedir. Sonsuz Vida kneden böyle bir davranış gösterir. Dönme hareketi Sonsuz Vida üzerinden değil dişli üzerinden akratılırsa sonsuz vida geri dönemez.

BAŞAYAR MAKİNA olarak firmamız her türlü dişli üretimini yapmakta. Başayar Makina dişli üretimi dişli imalatı,diş açımı işlemlerini en uyguna en kaliteli şeklide sizlere sunmaktadır.

Dünyada gelişen ve geliştirilen teknolojileri sadece takip etmek değil aynı zamanda bu gelişmelere yön vermek.Siz de yüzlerce müşterimizle yürüdüğümüz bu yolda ailemize katılabilir, en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti Ankara Dişli den alabilirsiniz.
  HEMEN ARA   WHATSAPP