Başayar Makina

Hakkımızda

Yılların tecrübesi ve uzman kadromuz ile Dişli üretimi, Fason üretim ile her geçen gün bir profesyonel olmak firmamızın vizyonudur. Referanslarımız ve ürünlerimiz bizi size anlatacaktır.

Siparişleriniz tasarım, üretim ve montaj hattından geçerek özenle size ulaşmaktadır.Cnc Dişli müşterinin isteğine göre hammadde seçilerek; Bu Çelik Dişli gibi işlenmesi ustalık gerektiren zor hammadde olabilir. Dişli İmalatı en zor bölümü bazı dişli çeşitlerinin diş yönleridir. Dişli Çeşitleri en yaygın kullanılan kramayer dişli, Helis Dişli, Ayna Mahruti Dişlidir. Biz Cnc Dişli olarak en iyi hizmet vermek için hazırız.

Dişli, endüstrinin her parametresinde karşımıza çıkar. Dişli, eski bilinen adıyla Çark, makine elemanlarının iletişimini sağlayan yapıdır. Bu iletişim aracı bir gücü, hızı, ivmeyi aktarır. Aktarma işlemlerinin gürültüsüz, efektif şekilde olası için değişen durum ve şartlara göre dişli çeşitleri geliştirilmiştir. Yeni Makina üretimektense problemli olan Dişli parçasını orjinaline sadık kalarak ürettirebilirsiniz. Bu sizi yüksek maliyetlerden kurtaracaktır.

Dişli İmalatı yaparken bunu yapan ekipmanın yani Cnc Makinanın teknolojik seviyesi çıkartılacak olan işçiliği belirler. Geri kalan dişli kalitesini belirleyen unsurlar Dişli Isıl İşlem sürecinin dişli hammadesine uygun şekilde ısıya maruz bırakılması olacaktır. Bu aşamaalrdan geçen Dişli dayanma kabiliyeti yüksek, orjinaline en uygun şekilde ürtimesidir.
  HEMEN ARA   WHATSAPP