DELRİN DİŞLİ

DELRİN Dünyanın önde gelen şirketleri, dişliler, güvenlik kısıtlamaları, kapı sistemleri, konveyör bantları, sağlık dağıtım cihazları ve diğer zorlu ürünler ve parçalar gibi yüksek yüklü mekanik uygulamalar için Delrin® asetal homopolimerini tercih ediyor. Delrin® asetal homopolimer (Polioksimetilen POM), metalin yerini alacak şekilde tasarlanmış parçalarda ideal malzemedir. Düşük sürtünme ve yüksek aşınma direncini, bu tür uygulamaların gerektirdiği yüksek mukavemet ve sertlik ile birleştirir. Geniş bir çalışma sıcaklığı aralığı (-40 °C ila 120 °C) ve iyi renklenebilirlik sağlar. Delrin® ayrıca metaller ve diğer polimerlerle iyi uyum sağlar ve yüksek hassasiyetli kalıplamada mükemmel boyutsal kararlılık sunar.

Asetal kopolimer ile karşılaştırıldığında, Delrin® asetal homopolimer daha yüksek gerilme mukavemeti, sertlik, sürünme ve yorulma direnci ve önemli ölçüde daha yüksek darbe direnci sunar. Bu mükemmel mekanik özelliklerin tek bir malzemede birleşimi, potansiyel maliyet düşüşleriyle daha ince, daha hafif parçalar ve daha kısa kalıplama döngüleri sağlar. Burada Delrin®'in sunduğu başlıca avantajlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Dünyada gelişen ve geliştirilen teknolojileri sadece takip etmek değil aynı zamanda bu gelişmelere yön vermek.Siz de yüzlerce müşterimizle yürüdüğümüz bu yolda ailemize katılabilir, en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti Ankara Dişli farkıyla alabilirsiniz.
Delrin Dişli, Ankara Delrin Dişli
  HEMEN ARA   WHATSAPP